Zveme na webinář Internetem bezpečně

16, Duben 2021

Jste rodič dítěte, které tráví na internetu spoustu času a vy si nevíte rady se všemi „nástrahami“, které internet přináší? Někdy nerozumíte všem slovům, která Vaše dítě ve spojitosti s internetem používá?

Číst více,...

Nová výzva pro nadšence 2D/3D tisku

16, Duben 2021

Zajímáš se o 2D/3D tisk? Baví tě vytvářet modely? Nebo se ti líbí gravírování třeba do skla? Tak právě pro tebe je tu nová výzva!

Číst více,...

Příjímačky z matiky? To dáš

16, Duben 2021

Přijímací zkoušky na střední školy jsou za dveřmi a čas se krátí. Pět týdnů uteče rychle. Chtěli byste pomoci, poradit nebo se třeba na poslední chvíli doučit to, co nezvládáte?

Číst více,...

Vyhlášena 9. výzva z Programu rozvoje venkova

16, Březen 2021

MAS Královédvorsko vyhlašuje již 9. výzvu z Programu rozvoje venkova s celkovou alokací 1 350 698 Kč.

Číst více,...

Jak sedět a vlastně se hýbat?

11, Březen 2021

Dlouho sedíte a často se hrbíte? Rádi byste svůj homeoffice přizpůsobili vhodným podmínkám a našli si pohodlný sed při práci s počítačem? Na ty nejčastější dotazy kolem prostředí homeofficu či distanční výuce můžete hledat odpovědi společně s námi při zhlédnutí webináře ,,Jak sedět a vlastně se hýbat" nebo v brožuře, kterou jsme pro Vás připravili.

Číst více,...

MAS Královédvorsko přichází do regionu s nabídkou veřejných projednávání

10, Březen 2021

Propojování subjektů působících na Královédvorsku a vytváření nových forem spolupráce jsou jedny z rolí Místní akční skupiny Královédvorsko (MAS). V rámci této činnosti je kladen důraz i na zapojování místních aktérů, občanů a veřejnosti do dění v regionu.

Číst více,...

300 článků