TEXT

Opatření týkající se nejen podnikatelů a živnostníků - CO PLATÍ, JAKÁ JE AKTUÁLNÍ POMOC

27, Říjen 2020

Jaká mimořádná opatření týkající se nejen podnikatelů a živnostníků v současné době v souvislosti s koronavirem platí? A jak je to s pomocí firmám a OSVČ?

Číst více,...

Krizové ošetřovné, Antivirus, Informace pro zaměstnance, OSVČ

27, Říjen 2020

Vše z Ministerstva práce a sociálních věcí na jednom místě zde.

Číst více,...

Žádost o kompenzační bonus pro OSVČ - podzim 2020

27, Říjen 2020

Ministerstvo financí a Finanční správa představují program přímé podpory pro OSVČ ekonomicky zasažené šířením koronaviru.

Číst více,...

Program COVID - Ubytování

14, Září 2020

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace do dotačního titulu COVID-Ubytování.

Číst více,...

Program COVID - kultura

4, Září 2020

Speciální dotační program COVID – Kultura připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) ve spolupráci s Ministerstvem kultury (MK) v reakci na celosvětovou pandemii koronaviru. Jeho hlavním cílem je pomoci podnikatelským subjektům z oblasti kultury, které byly omezeny v podnikatelské činnosti v souvislosti s negativními dopady nouzového stavu.

Číst více,...

Zahájena mimořádná výzva k předkládání návrhů COVID-19: 600 000 EUR na projekty v oblasti zdravotnictví, vzdělávání a MSME

3, Duben 2020

S cílem poskytnout cílenou reakci na globální ohnisko způsobené COVID-19 je CEI ráda, že zahajuje mimořádnou výzvu k předkládání návrhů do roku 2020 . Účelem této výzvy je rychlé řešení specifických potřeb komunit v členských státech SEI.

Číst více,...

Potřebujete nebo chcete pomoci?

30, Březen 2020

Portál chcipomoct.cz, který působí v rámci celé České Republiky sdružuje dobrovolníky i požadavky na pomoc zejména v těchto oblastech:

Číst více,...

Aplikace pro seniory

30, Březen 2020

Máte rodiče, o které se přes týden nemá kdo postarat? Žijí vaši prarodiče mimo zaběhnutý systém sociálních služeb? Nemáte v těchto dnech čas být vašim starším příbuzným tak nablízku, jak by bylo třeba? Pak jim, prosím, nainstalujte tuto aplikaci, zaregistrujte je a naučte je ji používat. Zabere to tak 15 minut a službu to udělá velikou.

Číst více,...

13 článků