Domů Náměstí Václava Hanky 828, Dvůr Králové nad Labem MAPY.cz  
Hlavička LOGO
 
 

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého krajePracovní setkání k tvorbě strategického dokumentu pro oblast vzdělávání

Poslední aktualizace: 27.6.2017
Hlavní foto článku

V rámci tvorby Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání v ORP Dvůr Králové nad Labem a v návaznosti na aktivity, které se od počátku realizace projektu uskutečnily, proběhlo dvoudenní pracovní setkání ředitelů, řídícího výboru a koordinační pracovní skupiny.

MAS Královédvorsko jako realizátor projektu a město Dvůr Králové nad Labem jako partner projektu, uspořádali toto setkání ve dnech 18. – 19. 5. 2017, v nedalekých Hrobicích. Setkání se zúčastnilo celkem 13 ředitelů MŠ, ZŠ i ZUŠ, zástupci odboru školství z Městského úřadu ve Dvoře Králové nad Labem a vedoucí oddělení primárního a zájmového vzdělávání z Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Aktivní práce všech zúčastněných vedla k potvrzení a doladění stanovení cílů u jednotlivých priorit, kterými jsou:

1)Rozvoj pedagogických kompetencí a kapacit

2)Spolupráce ve vzdělávací soustavě

3)Naplňování vzdělávacích potřeb dětí, kvalita ve vzdělávání

4)Neformální vzdělávání

5)Investice

Každá z výše uvedených priorit měla stanoveno až několik cílů. Každému z cílů byl přiřazen garant – instituce či osoba, která je a bude za jeho naplnění nejvíce odpovědná. Po definici cílů se pokračovalo definováním jednotlivých konkrétních aktivit, které by již měly vést k naplnění daného cíle. Konkrétní podoba strategického dokumentu je aktuálně ještě v připomínkovém procesu u jednotlivých účastníků pracovního setkání a probíhá zapracování jednotlivých návrhů a podnětů vzešlých z jednání. Tímto bychom rádi všem zúčastněným poděkovali za jejich aktivní účast, přínosnou tvorbu a strávený čas nad definováním podoby dokumentu, jež se pro příští roky stane klíčovým podkladem určujícím prioritní aktivity oblasti vzdělávání na Královédvorsku. 

Sdílet přes Facebook      
Vytvořeno: 27.6.2017  -   1605 zobrazení  

Komentáře k článku Napsat komentář   Napsat komentář

 
 
 
 
 
|   © 2013  MAS Královédvorsko   |
| Vytvořil: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |