Domů Náměstí Václava Hanky 828, Dvůr Králové nad Labem MAPY.cz  
Hlavička LOGO
 
 

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého krajeDotace MMR - Cestování dostupné všem

Poslední aktualizace: 15.12.2014
Hlavní foto článku

Dne 1. prosince 2014 vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj výzvu k předkládání žádostí o dotaci z Národního programu podpory cestovního ruchu pro rok 2015, podprogram Cestování dostupné všem.

Výzva je vedle podnikatelských subjektů nově určena i obcím. Spoluúčast příjemce dotace je minimálně 50 % celkových uznatelných nákladů akce. Žádosti je možné předkládat od 5. ledna do 12. února 2015, 16:00 hod.

V rámci podprogramu bude podporováno: rekonstrukce a vybudování odpočívadel, center služeb pro turisty a hygienického zázemí pro pěší, cyklisty a handicapované turisty podél tras, zpřístupnění atraktivit cestovního ruchu, zavedení/zlepšení/vytvoření navigačních a informačních systémů pro sluchově a zrakově postižené účastníky cestovního ruchu a pořízení zařízení pro bezpečné parkování kol a úschovu zavazadel, to vše včetně propagace zrealizovaných výstupů akcí.

Bližší informace pro zájemce zdehttp://www.mmr.cz/cs/Podpora-regionu-a-cestovni-ruch/Cestovni-ruch/Programy-Dotace/Narodni-program-podpory-cestovniho-ruchu-(2010-201/ROK-2015-PODPROGRAM-CESTOVANI-DOSTUPNE-VSEM

Sdílet přes Facebook      
Vytvořeno: 15.12.2014  -   7051 zobrazení  

Komentáře k článku Napsat komentář   Napsat komentář

 
 
 
 
 
|   © 2013  MAS Královédvorsko   |
| Vytvořil: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |