Domů Náměstí Václava Hanky 828, Dvůr Králové nad Labem MAPY.cz  
Hlavička LOGO
 
 

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého krajeČlenové MAS jednohlasně rozhodli o rozšíření území

Poslední aktualizace: 23.10.2014
Hlavní foto článku

Na valné hromadě členů MAS Královédvorsko, která se konala v úterý 21. 10. 2014 byli přijati noví členové, schválilo se rozšíření území a byla odhlasována definitivní podoba stanov.

Potřetí se již v tomto roce sešli členové naší MAS, aby se zúčastnili valného shromáždění, které má vždy za cíl informovat o aktuální činnosti MAS a připravovaných aktivitách. Zároveň je to také dobrá příležitost pro všechny, jak si navzájem sdělit novinky z různých oblastí a hlavně se setkat. Prostě není nad osobní kontakt.

Nejdůležitějšími body programu bylo tentokrát schválení rozšíření stávajícího území MAS o obec Kuks, která nás sama oslovila s žádostí o přijetí. Po delším vyjednávání se sousední MAS Hradecký venkov, ke které Kuks v minulém programovém období územně patřil, ale hlavně také díky velkému přesvědčení zastupitelů Kuksu, bylo jednohlasně všemi členy rozšíření území schváleno. 

V rámci transformace sdružení na spolek bylo třeba odhlasovat novou podobu stanov, tak jak bude předložena k zápisu na rejstříkový soud. To se také jednohlasně podařilo.

Tímto děkuji všem zúčastněným za aktivní účast na setkání! I díky vzájemným dobrým vztahům, které panují u členů naší MAS mohu konstatovat, že po roce fungování jsme se zařadili (možná i v něčem předběhli) MAS, které v ČR již fungují delší dobu.

Zápis z jednání valného shromáždění ZDE.


 
 
 Sdílet přes Facebook      
Vytvořeno: 23.10.2014  -   4671 zobrazení  

Komentáře k článku Napsat komentář   Napsat komentář

 
 
 
 
 
|   © 2013  MAS Královédvorsko   |
| Vytvořil: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |