Domů Náměstí Václava Hanky 828, Dvůr Králové nad Labem MAPY.cz  
Hlavička LOGO
 
 

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého krajeAnalytická část ISÚ Královédvorska k připomínkování

Poslední aktualizace: 23.5.2014
Hlavní foto článku

V průběhu minulých dvou měsíců naše kancelář zpracovala návrh analytické části Integrované strategie území Královédvorska.

Aktuálně jsou zpracované dvě části tohoto dokumentu – úvodní a analytická část. Úvodní část se týká chodu samotné Místní akční skupiny a nepromítají se do ní data o obcích. V analytické části dochází pak k souhrnu posbíraných dat v jednotlivých obcích, výsledků dotazníků i veřejných projednávání. Analytická část zahrnuje také data z Českého statistického úřadu, která jsme si konkrétně pro naše území vyžádali. 

Právě v rámci této části strategie bychom Vás chtěli požádat o spolupráci. Pokud budete mít po přečtení dokumentu jakékoliv náměty, nápady, připomínky, prosíme vyplňte Připomínkový list k analytické části ISÚ a zašlete nám jej. Zúčastnit se také můžete veřejného připomínkování, které se bude konat 27. 5. 2014 od 17 hodin - pozvánka zde

Také každá obec bude mít k dispozici elektronickou i tištěnou verzi analytické části tak, aby mohla projít připomínkováním.

Proto, kdo budete mít zájem, bude pro Vás strategie v tištěné verzi dostupná od příštího týdne na každé obci v úředních hodinách společně s připomínkovými listy. Strategii bude možno v této první verzi připomínkovat do 15. června 2014.

ANALYTICKÁ ČÁST INTEGROVANÉ STRATEGIE KRÁLOVÉDVORSKA - 1. verze k připomínkování 

Sdílet přes Facebook      
Vytvořeno: 13.5.2014  -   8770 zobrazení  

Komentáře k článku Napsat komentář   Napsat komentář

 
 
 
 
 
|   © 2013  MAS Královédvorsko   |
| Vytvořil: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |